Usługi

Zasilacze do silników jonowych

Creotech Instruments posiada doświadczenie w projektowaniu zasilaczy do silników jonowych, opartych o technologię COTS+.

Panele słoneczne na wymiar

Możliwość zaprojektowania i wykonania paneli słonecznych na wymiar. Panele dedykowane dla CubeSatów oraz mikrosatelitów. Panele wykonane w technologii trójzłączowej, przygotowane do pracy środowisku kosmicznym. Panele wykonywane na podłożu poliimidowym.

Projekt i wykonanie wiązek kablowych

Możliwość zaprojektowania i wykonania wiązek przewodów według specyfikacji klienta. Wiązki mogą być wykonane zgodnie ze standardami ECSS oraz IPC.

Projekt i wykonanie izolacji termicznej

Możliwość zaprojektowania i wykonania izolacji wielowarstwowej (MLI – Multi Layer Insulation). Izolacja może być stosowana w projektach z dziedziny kosmonautyki jak również kriogeniki i techniki wysokich próżni.

Montaż elektroniki kosmicznej

Udział w przeglądach projektów

Creotech Instruments, bazując na zdobytym doświadczeniu dostarcza usługi przeglądów merytorycznych. Przeglądy odbywają się zgonie ze standardową metodologią projektów kosmicznych (MDR, PRR, SRR, PDR, CDR, QR, AR). Oferujemy możliwość przeglądów dokumentacji oraz wsparcie we wdrażaniu metodologii opartej o standardy ECSS.


Fundusze

Nasi partnerzy

Projekt Renesans, realizowany przez Creotech Instruments SA. polega na opracowaniu uniwersalnej platformy satelitarnej HyperSat, służącej do realizacji misji kosmicznych w krótkim czasie i przy niskich kosztach, w szczególności do budowy konstelacji satelitarnych. Ta modułowa platforma opracowywana jest w ramach projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, przy wsparciu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Głównymi zaletami platformy będzie jej modularność i powtarzalność. Klienci będą mogli dowolnie konfigurować satelitę korzystając z gotowych modułów. Creotech Instruments jest jedyną firmą w Polsce dysponującą procesami technologicznymi i linią produkcyjną, certyfikowanymi do produkcji elektroniki przeznaczonej do zastosowań w przestrzeni kosmicznej przez Europejską Agencję Kosmiczną ESA.

© 2021 Creotech Instruments S.A.